SKEL, váš partner pre vytvorenie vysnívaného domova. Veríme, že každý si zaslúži skvelé kvalitné sedačky a vynikajúce služby od ľudí, ktorí sú nadšení pre interiéry, takže presne to sa aj snažíme poskytovať.

Pomysleli sme si však, prečo sa zastaviť len pri sedačkách? Ľudia milujú krásne a útulné miesto na život, preto sme začali vyrábať aj nádherné čalúnené postele, kuchynské linky, jedálenské stoly, stoličky či kancelársky nábytok a iné doplnky, ktoré ľuďom pomôžu dotvoriť pocit domova.

Každým dňom sa učíme, zdokonaľujeme a pokračujeme vo vytváraní ručne vyrábaných produktov do celého interiéru aj exteriéru. Cestu si postupne budujeme a staviame tak pevné piliere nášho podnikania, ktorými sú najmä kvalita a ochota.

Naša filozofia: Riadime sa jednoduchým princípom a síce vyrábame výrobky so srdcom tak, ako keby ich vyrábali sami pre seba, pre našu rodinu, či pre najbližších priateľov – aby dlho slúžili a aby sa nimi zákazníci mohli pýšiť pred každou návštevou.

Čo nás odlišuje od konkurencie? Nie sme obchodníci, sme výrobcovia.

Základný aspekt odlišnosti je v tom, že celá výroba našich produktov prebieha na jednom mieste a tým, že sme sa vyhli sprostredkovateľom, sú naše výrobky dostupnejšie pre všetkých.